profipol.dp.ua

profipol.dp.ua



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 16.06.2026 - 17:43:40
Страницы:  1  

Привіт! Хтось робив лазерну корекцію зору в Києві? Як ваші враження?

АвторСообщение

didaio

строитель


Статистика:
Сообщений: 663
Регистрация: 30.12.2004

Привіт! Хтось робив лазерну корекцію зору в Києві? Як ваші враження?



Сообщение # 1 17.04.25 - 13:46:06
RE: Привіт! Хтось робив лазерну корекцію зору в Києві? Як ваші враження?

jsbrwn983

строитель


Статистика:
Сообщений: 8
Регистрация: 09.07.2010

Я робив у клініці «Київський центр терапії та мікрохірургії ока» – все пройшло добре, зір покращився до 100%. Раджу обирати перевірені місця.



Сообщение # 2 17.04.25 - 14:24:15
RE: Привіт! Хтось робив лазерну корекцію зору в Києві? Як ваші враження?

Лес

строитель


Статистика:
Сообщений: 33
Регистрация: 11.07.2005

Я теж робив лазерна коррекція зору у Києві. Дуже задоволений, процедура швидка, а результат відчутний вже через день.



Сообщение # 3 17.04.25 - 15:04:54
RE: Привіт! Хтось робив лазерну корекцію зору в Києві? Як ваші враження?
Хромис-бабочка --не приживается в аквариуме. : Предыдущая темаСледующая тема: Розрахунок потужності котла
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники